Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

WIELKOPOLSKA KARTA DUŻEJ RODZINY

Program „Wielkopolska Karta Rodziny” jest programem działań na rzecz rodzin wielodzietnych (3+) z województwa wielkopolskiego.

Burmistrz Dobrej – Andrzej Piątkowski  w dniu 29 listopada 2017 roku podpisał z Województwem Wielkopolskim porozumienie o współdziałaniu, którego celem jest realizacja Programu „Wielkopolska Karta Rodziny”. Jednostką koordynującą realizację Programu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Prawo do korzystania z Programu przysługuje rodzinie wielodzietnej niezależnie od dochodu uzyskiwanego przez członków rodziny.

Program obejmuje wprowadzenie systemu ulg i uprawnień oferowanych dla rodzin wielodzietnych oferowanych przez Partnerów biorących udział w Programie (spis Partnerów w załączniku).

Osoby zainteresowane posiadaniem Wielkopolskiej Karty Rodziny mogą złożyć wniosek w  Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w  Dobrej ul. Wiatraki 13 , 62-730 Dobra w dni robocze od godz. 7:30 do 15:30 (przy składaniu wniosku należy przedstawić dokument potwierdzający tożsamość).

Szczegółowe informacje w sprawie Programu i wzór wniosku w załączonych poniżej plikach oraz  spis partnerów po lewej stronie  w  banerach  bocznych  w zakładce  Wielkopolska Karta Dużej Rodziny .

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny